Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do mateřské školy

Zápis do mateřské školyDatum konání:
10.5.2022
Datum ukončení:
11.5.2022

 

Informace k organizaci a průběhu zápisu do mateřské školy Moravskoslezský Kočov

 

Zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat ve dnech 10. a 11. května 2022

Podání žádosti

Žádost o přijetí je možné doručit následujícími způsoby:

  • do datové schránky školy xdazqkw
  • e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem na adresu ms.kocov@seznam.cz
  • poštou na adresu mateřské školy Mateřská škola Moravskoslezský Kočov, Moravský Kočov 200, 79201 Moravskoslezský Kočov
  • osobním podáním v mateřské škole 10., 11.5.2022 od 10:00 hod do 15:00 hod. V tomto případě s sebou vezměte kopii rodného listu a svůj občanský průkaz                                                                                                                                                                                                                                        

Doklady stanovené pro přijetí dítěte do mateřské školy

  • žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání
  • kopie rodného listu
  • průkaz totožnosti zákonného zástupce (v případě osobního podání žádosti)
  • evidenční list s lékařským potvrzením o řádném očkování (netýká se dětí, které plní povinné předškolní vzdělávání)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Těšíme se na Vás!

Naděžda Kočařová, ředitelka mateřské školy


Počasí

Neděle Oblačno 8/1 °C
Pondělí Zataženo 7/0 °C
Úterý Oblačno až zataženo s občasným deštěm 7/0 °C
Středa Oblačno až zataženo s občasným deštěm 6/3 °C